Укрлендфармінг «кинув» кредиторів? Олег Бахматюк заборгував $1,9 млрд

В інвесткомпанії Concorde Capital вважають, що власник найбільшого агрохолдингу UkrLandFarming і двох збанкрутілих банків Олег Бахматюк не готовий до реструктуризації своїх боргів з власниками облігацій, Національним банком України та Фондом гарантування вкладів. Про це пише AgroDay.

«Дивно чути, що Валерія Гонтарєва, яка не керує НБУ з травня 2017 року, залишається ключовим порушником спокою Бахматюка. Також дивно чути, що НБУ має сильний вплив на гарантійний фонд. Фактично лише два з п’яти членів адміністративної ради фонду представлені в НБУ. Скоріш за все, основною причиною їх опору угоді з Бахматюком є відсутність довіри», – наголошує керівник аналітичного відділу інвесткомпанії Олександр Паращій.

За його словами, це також є причиною того, що UkrLandFarming і «Авангард» досі не змогли домовитися про реструктуризацію боргу з власниками єврооблігацій.

Однак у нещодавньому інтерв’ю дляІнтерфакс-Україна Бахматюк повідомив, що виплатив $500 млн деяким закордонним партнерам.

«Я готовий повністю погасити всі борги ВіЕйБі Банку і банку «Фінансова ініціатива» державі, але Нацбанк навіть не хоче сідати за стіл переговорів», – сказав він.

Разом з цим Бахматюк зазначив, що за останній рік за цими боргами було виплачено близько 700 млн грн відсотків та інших платежів.

У Concorde Capital ставляться до цієї заяви скептично, бо, за їх даними, Бахматюк не виплатив навіть купони за облігаціями з кінця 2016 року.

Загальна заборгованість UkrLandFarming становить $1,9 млрд.

по материалам:   https://mind.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *